Kahramanmaraş Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı 2020 Ne Kadar?

Kahramanmaraş Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı 2020 Ne Kadar? Kızlık Zarı Muayenesi

Kahramanmaraş kızlık zarı dikimi fiyatı 2020 araştırılan konulardandır. Kızlık zarı muayenesi önemli bir muayenedir çünkü ilk gece kanaması zarın sağlam olmasına göre olmaktadır. Kızlık zarının şekli değişkenlik göstermekle birlikte ortasında mens kanamasına müsaade edecek şekilde delik olan simite benzer bir yapıdadır.

Kızlık zarı çeşitleri;

1.Annüler tip; en sık karşılaşılan simite benzer şekilde halka yapıda olan tiptir

2.Cribriform tip;üzerinde bir çok küçük delik olan Elek tipi’dir

3.Septate tip ,ortasındanki boşluğu ikiye bölen bölmeli tip

4.İmperfore tip;tamamen kapalı olan tip çok nadir görülür

5.Duhule müsait tip;yani ilişkiye müsait kızlık zarı tipi,doğuştan esnek olan veya hiç kızlık zarı olmayan tiptir çok nadir görülür

Kızlık zarı dikimi ücreti Kahramanmaraş

Kızlık zarı dikimi ücreti Kahramanmaraş’ta merak edilen konulardandır. Kızlık zarı dikimi ücretleri Maraş çok değişkenlik göstermekte olup kızlık zarı konusunda tecrübeli klinik ortalama bir fiyat istemektedir. Bazı merdiven altı veya dikim konusunda yetersiz olan bir takım internet siteleri de ne yazık ki karşınıza çıkmaktadır.Bu konuda dikkatli olmanız önerilir. Kızlık zarı son derece tecrübe isteyen özel bir dikim işlemidir.Normal dikimlerden farklıdır. Kızlık zarı dikimi riske atılacak yada şansa bırakılacak bir konu değildir.O yüzden sadece güvenilir kurumlarla iletişime geçmelisiniz. Özellikle kalıcı kızlık zarı dikimi son derece detaylı olan ve bu konuda çok tecrübeli bir hekim tarafından yapılmadır. Op.Dr.Fatih ADANACIOĞLU 16 yıldır kızlık zarı dikimi ve genital estetik operasyonları yapmaktadır. Kliniğimizde mahremiyetiniz korunur.Gizlilik temel prensibimizdir.Ayrıca son derece temiz ve steril bir ortamda hizmet verilmektedir.Kızlık zarı dikimi fiyatı Kahramanmaraş kızlık zarının dikim şekline göre değişmektedir. İki türlü kızlık zarı dikimi vardır;

1.Kalıcı kızlık zarı dikimi; düğünden önceki herhangi bir zaman yapılabilir.Ömür boyu kalıcıdır. Altı ay sonrada evlenseniz kanamanız %100 olur,20 yıl sonrada evlenseniz kanamanız %100 olur.Eğer istenirse kalıcı dikimle birlikte vajina daraltmada yapılabilir.İşlem yaklaşık 20-25 dakikada biter.

2.Geçici kızlık zarı dikimi; adından da anlaşılacağı üzere belli bir süre içerisinde ilişkiye girerseniz kanamanız olacak şekilde yapılır.Yani geçici olarak kızlık zarı sağlam olur.Örneğin son 5 gün içinde ilişkiye girecekseniz işe yarar.Yine %100 kanama olur.Geçici kızlık zarının dezavantajı ise süre kısıtlı olduğu için aynı seansta vajina daraltma yapılamamasıdır.İşlem yaklaşık 10 dakikada biter.

Kalıcı kızlık zarı dikimi ücreti Kahramanmaraş geçici kızlık zarı dikimi Kahramanmaraş ‘a göre miktar olarak daha fazladır.Bunun sebebi kullanılan malzeme maliyeti ve daha fazla emek ve tecrübe istemesidir.

 

Kızlık zarı muayenesi Kahramanmaraş. Kızlık zarı muayenesi nerede yaptırılır?

Kızlık zarı muayenesi Maraş konusu sık olarak sorulan sorulardan. Kahramanmaraş’ta kızlık zarı muayenesi nerede yaptırılabilir? sorusu da sık sorulmaktadır. Kızlık zarı muayenesi özel bir muayenedir. Kızlık zarını muayene ederek sağlamlığına bakılır ve bozulup bozulmadığı söylenir. Kızlık zarı daha öncede bahsettiğimiz gibi simite benzeyen bir yapıdadır. Ortası boş olan ve boşluğu halka gibi çeviren bir zar yapısı vardır. Bu zar ilk cinsel İlişki esnasında penisin vajinaya girerken zara olan basıncı nedeniyle yırtılarak kanamasına neden olur.İşte bu duruma kızlık zarı yırtılma yada kızlık zarı bozulması diyoruz. Kızlık zarı muayenesini kadın doğum uzmanı yapabilir.Kendiniz kızlık zarınızı kontrol edemezsiniz.Bunun nedeni hem kızlık zarı konusunda yeterince tecrübenizin olmaması diğer nedeni ise kızlık zarının dışarıdan rahat bir şekilde görünememesidir. Kızlık zarı muayenesinde iç ve dış vajina dudakları doktor tarafından dışa doğru çekilerek kontrolü yapılır.Muayene sonucuna göre sağlam olup olmadığı söylenir. Maraş’ta Kızlık zarı muayenesini özel kliniklerdeki kadın doğum uzmanlarına yaptırabilirsiniz.

Kahramanmaraş Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı İçin Bizi Arayınız

Kahramanmaraş’ta kızlık zarı dikimi fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizi 0545 938 1234 numaralı telefondan arayabilir ya da Whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opr. Dr. Fatih Adanacıoğlu

← Önceki Konu

Kızlık Zarı Dikimi Adıyaman

Sonraki Konu →

Kızlık Zarı Dikimi Nedir?

Sen de yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir