Kızlık Zarı Dikimi Adana

Adana Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık Zarı Dikimi Adana

Kızlık zarı en eski zamanlardan beri bazı toplumlarda kadının bekaretinin ölçüsü olarak görülmüştür. Toplumumuzda çok önemli bir yeri olan kızlık zarı nedeniyle, kadınların üzerinde ciddi bir baskı oluşuyor. Vajinanın önünde ve amacı net belirlenememiş olan bu zar bir mukozadır. Cinsel ilişkiye girildiğinde yırtılarak kanama oluşturur. Bu kanama ve yırtılması, bekaretin ilk bozulduğunun kanıtı olarak görülür. Ancak bu inanış çoğu zaman doğru değildir. Örneğin bazı kızlık zarları, esnek yapıdadır ve cinsel ilişki sonrasında da yırtılmayabilir ve kanama da oluşmaz. Ya da doğuştan kızlık zarının olmadığı birçok kişi vardır. Ayrıca kazayla veya sürtünme gibi sebeplerden dolayı, daha önce yırtılma gerçekleşmiş de olabilir. Yani kızlık zarının yırtılması illaki cinsel ilişkiye bağlı olarak gelişmez. Ancak toplumsal baskı nedeniyle, kadınların kızlık zarı konusunda hassas davranması gerekli hale gelir.

Kızlık zarı dikimi Adana ilinde, kızlık zarı dikiminde gerekli donanım,tecrübe ve uzmanlığa sahip bir kadın doğum uzmanında yapılmalıdır. Bu sebeple bu türlü uygulamalar için doğru doktoru seçmek konusunda belirli bir araştırma yapılması da gerekir. Peki nasıl doğru doktora ulaşırız? Kızlık zarı dikimini yaptıracağınız kadın doğum uzmanına mutlaka şu soruyu sorun; düğünden hemen önce kontrole gelmeme gerek varmı? diye sorun. Eğer düğünden önce kontrole gelmenizi istiyorsa doktorunuz işlemine güvenmiyordur. Dolayısıyla düğüne yakın size tekrar işlem yapmak isteyecektir.

[WPSM_COLORBOX id=4816]

Adana’da Kızlık Zarı Dikimi Uygulaması İçin Nereye Başvurmalıyım?

Adanada kızlık zarı dikimini en iyi yapan uzman diye araştırmalar olmaktadır. 15 yılı aşkın tecrübesiyle kalıcı ve geçici kızlık zarı dikiminde çok ileri deyenime sahip doktorumuz Dr Fatih ADANACIOĞLU kendi kliniğinde hizmet vermektedir. Gelişen tıp biliminin ulaştığı aşamada, kızlık zarı dikimi gibi operasyonlar süratle gerçekleştirilebilen, tecrübe isteyen operasyonlardır. Bununla birlikte bu alanda uzman kişiler tarafından yapılması ve uygulamanın yapıldığı kliniğinde yeterli olanaklar ve donanımlara sahip olması zorunludur. Kızlık Zarı Dikimi Adana ilinde kliniğimiz her türlü teknik donanıma sahip olacak şekilde hizmet sunar. Kızlık zarı dikimi gibi, kadın hastalıklarının ilgi alanına giren uygulamalar, ancak uzmanları tarafından gerçekleştirildiğinde, amacına uygun olarak ve aynı zamanda doğru yöntemlerle yapılabilir. Ucuz olduğu için reklamlara kanılarak başvurulan, yetersiz donanım ve uzmanlığa sahip kişiler tarafından gerçekleştirilen uygulamalar, hem amacına uygun olmaz ve hem de çok çeşitli ciddi sağlık sorunlarının ortaya çıkmasına neden olabilir. Tekrar yaptırmak zorunda kalabilirsiniz.Bu sebeple Kızlık Zarı Dikimi Adana bölgesinde, Kadın hastalıkları konusunda uzmanlığını ve yeterliliğini kanıtlamış olan kliniğimize başvurmanız, sağlığınız açısından son derece önemlidir.

Kızlık Zarı Dikildiği Anlaşılır mı?

Adana Kızlık Zarı Dikimi Adanada faaliyet gösteren kliniğimizde yapılan uygulamalar, hastanın ihtiyacı öncelikli olarak yapılır. Bununla birlikte geçici veya kalıcı olarak gerçekleştirilecek olan uygulamanın türü, lazerle uygulanan vajen daraltma operasyonuna ihtiyaç duyulup duyulmadığı gibi detaylar, uzmanın hastayı incelemesi sonrasında karar verilebilir. Karşılıklı olarak belirlenecek operasyonun türü sonucunda, uzmanında önerisiyle kızlık zarı dikimi uygulaması, uzman olmayan kişiler tarafından anlaşılmaz. Bununla birlikte geçici olarak yapılan uygulamalar, uzmanların incelemesiyle anlaşılabilir. Kalıcı uygulamalarda ise uzmanların uzmanlığına paralel olarak, başka bir uzman tarafından bile güçlükle anlaşılabilir, hatta çoğu zaman anlaşılamaz. Dolayısıyla kızlık zarı dikimi operasyonu, cinsel ilişki sırasında, görsel olarak veya elle anlaşılmaz.

Kızlık Zarı Dikimi Operasyonu İçin Anestezi Gerekir mi?

Genel olarak genel anestezi uygulaması yapılmaz. Cerrahi açıdan küçük çaplı bir operasyon olan kızlık zarı dikimi operasyonu sırasında, genel olarak lokal anestezi uygulaması yapılır. Bununla birlikte hastanın genel sağlık durumu ve bazı tepkisel duyguları, genel anestezi yapılmasını mecbur bırakabilir. Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Adana bölgesinde, bu nedenle gerekli ekipman ve tecrübeli uzmanların bulunduğu sağlık kuruluşlarını tercih etmeniz büyük bir önem taşır. Oluşabilecek herhangi bir olumsuz durumda, gerekli müdahaleyi gerçekleştirebilecek uzman ve teknik donanıma sahip olmayan sağlık kuruluşlarında, herhangi bir operasyon yaptırmanız doğru değildir. Sağlığınız açısından mutlaka bu alanda uzman ve yeterliliğe sahip olan kliniğimize başvurmanızı öneriyoruz.

Bu konu size Adana Kızlık Zarı Dikimi hakkında bilgi vermeyi amaçlamıştır. Daha detaylı bilgi için lütfen bizi arayın ve uzman desteği alın 0545 938 12 34

Opr. Dr. Fatih Adanacıoğlu

← Önceki Konu

Kızlık Zarı Dikimi Fiyatları

Sonraki Konu →

Kızlık Zarı Dikimi Mersin

Sen de yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir