Kızlık Zarı Dikimi Şanlıurfa Fiyat

Kızlık Zarı Dikimi Şanlıurfa Fiyat

Kızlık zarı dikimi Şanlıurfa fiyat 2020 de kadınların çok araştırdığı bir konudur. Kadınlar hem sorunlarından kurtulmak hem de bütçelerini aşmayacak şekilde seçim yapmak istemektedirler. Ancak belirtmeliyim ki bu konuda en çok tecrübeye önem vermelidirler. Çünkü telafisi olmayan ve açıklayamayacağınız bir duruma düşmemek için doğru tercihler yapmalısınız.

Kızlık Zarı Nedir?

Kızlık zarı vajinanın yaklaşık 2 cm kadar içerisinde bulunan ve vajinanın içerisine mikropların girmesini önleyen bir yapıdır.

Kızlık Zarının Bozulduğunu Nasıl Anlarız?

Kadınlar cinsel ilişkide sürtünme esnasında ya da mastürbasyon esnasında bazen acaba kızlık zarıma zarar geldi mi? Acaba yırtıldı mı? diye endişeye kapılırlar. Kızlık zarının bozulduğunu anlamanın en iyi ve en garantili yolu muayene olmaktır. Siz de bu konuda şüpheleriniz var ise kadın doğum doktoruna giderek 5 dakika kadar süren muayene işleminin ardından sorunuza cevap alacaksınızdır.

Kızlık Zarı Kaç Kez Diktirilebilir?

Kızlık zarı diktirdikten sonra bir kadın yaşadığı ilişki ya da herhangi bir kaza gibi faktörler ile tekrar kızlık zarı bozulabilir. Ve tekrar diktirmeyi düşünebilir. Bu konuda acaba tekrar diktirirsem olur mu? Diktirebilir miyim? diye sorularla boğuşabilir. Evet kızlık zarı dikiminden sonra bozulması halinde tekrar diktirebilirsiniz.

Kızlık Zarı Dikimi Anlaşılır Mı?

Kadınların en çok endişe duydukları konudur. Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı? Kızlık zarı dikimi partneriniz tarafından ya da siz dahi bakınca anlayamayacağınız bir işlemdir.

Kızlık Zarı Dikimi Ne Kadar Sürer? Ağrılı Bir İşlem Mi?

Kızlık zarı dikimi kalıcı ve geçici olmak üzere iki çeşittir. Kalıcı kızlık zarı 30 dakika geçici kızlık zarı da ortalama 20 dakika sürmektedir. Kızlık zarı dikimi lokal anestezi ile yapılır. Ve işlem esnasında ya da sonrasında herhangi bir ağrınız olmamaktadır.

Kızlık Zarı Dikiminden Sonra Oluşan Yan Etkiler Var Mı?

Kızlık zarı dikiminden sonra birkaç gün boyunca lekelenmeniz olabilir. Ya da yine birkaç gün hafif ağrınız olabilir. Bu gibi durumlarda doktorunuzun önerdiği ağrı kesici ilaçları kullanabilirsiniz.

Kızlık Zarı Dikildikten Sonra Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

Kızlık zarı dikildikten sonra nelere dikkat edilmeli? Özellikle dikimden sonra ben hastalarıma gerekli tüm tavsiyeleri vermekte olup, akıllarına takılan her sorularında yanında olmaktayım. Kızlık zarı dikiminden sonra;

  • Kızlık zarı dikiminde sonra dikkat edilecek en önemli faktör hijyendir

  • Aynı zamanda vajinanın kur olmasına da özen göstermelisiniz

  • Özellikle dikimden sonraki birkaç hafta havuza denize girilmemelidir

  • Yine aynı zamanda toplu tuvaletlere girilmemeli, girilirse de vajinanın temizliğine özen gösterilmelidir

  • Kızlık zarı dikiminde sonra çok dar pantollar giyilmemelidir

  • Özellikle doktorunuzun verdiği reçete de yazılanlara uymalısınız.

Bu gibi faktörlere dikkat etmeniz olası bir enfeksiyonun oluşmasını engellemektedir.

Kızlık Zarı Dikiminde Doktor Seçimi

Kızlık zarı dikimi kadınların kurtarıcısıdır. Bu teknoloji ile kadınlar yaşanılan talihsizliklerden dolayı açıklama yapmaya gerek duymadan özgürce yaşamaktadırlar. Âmâ kızlık zarı dikiminde en önemli konu doktor seçimidir. Çünkü başarılı doktor demek kadının garantisi demektir. Unutmayınız ki bu konu acabalara yer vermeyen çok önemli bir konudur. Sizlerde konuyla ilgili bilgi almak için kliniğime gelerek ücretsiz ön görüşme sağlayabilirsiniz.

Opr. Dr. Fatih Adanacıoğlu

← Önceki Konu

Kızlık Zarı Dikimi Hatay

Sen de yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir